Закінчився лютневий курс “Моя трансформація”

За час курсу схуднення “Моя трасформація” від фітнес-тренерки Ольги Семенчук жінки навчилися боротися зі своїми звичками і втратили від 4 до 10% своєї початкової ваги.

– Місяць роботи і кожен став переможцем у першу чергу над собою із своєю лінню, своїми щоденними звичками щось пожувати зайве, десь полежати довше, а десь і істерику включити, що у мене нічого не получиться, – розповідає Ольга Семенчук. – Всі такі приходять, але тиждень-два терпіння і все минає, усі чемно харчуються та безлімітно тренуються такі чемнульки ті всі мої трансформульки. А я тішуся їхніми результатами більше, ніж своїми.

30 березня стартує новий курс “Моєї трансформації”, який, нагадаємо, триває 21 і має на меті не стільки втрату ваги, як формування корисних звичок.

  • Ті, хто тренуватиметься у мережі, отримає доступ до сторінки в Інстаграм та до групи у Viber на 30 днів (21 день трансформації + 9 днів після неї), – розповідає фітнес-тренерка. – Тут буде розміщена інформація про тренування, лекції, харчування, рецепти і поради. Учасниці навчаться дбати про свою вагу під контролем тренерів і за підтримки інших учасниць проєкту. А ті, хто придбає курс офлайн, матимуть можливість безлімітно тренуватися у залі.

На квітневий курс набір оголосять після 10 квітня.

Доєднатися до челенджу можна, написавши на сторінку Sfstudio Sportulky  або у вайбер +380664549189.

Матеріал підготований на умовах партнерства.

 

0 0 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі