Щойно випаде довгожданний сніг, всі ми поспішаємо стати на ковзани чи лижі. Хтось вміє, хтось – ні. Чотирирічний Тимофій Камоцький на лижах з двох років. Хлопчик мало не з пеленок у спорті. Його мама, відома тернопільська біатлоністка – Світлана Крикончук, іноді замість колискової, відкривала секрети біатлонного ремесла. І сьогодні, короткий заочний майстер-клас проведе для всіх бажаючих.
Отож, лайфаки від спортсменки: як правильно приборкати лижі.
- Бажання і сніг. Якщо ці «зорі»зійшлися, то вчимося відштовхуватися: ноги ледь зігнуті в колінах, ліва рука, права нога. Якщо навпаки, то підете як “Буратіно”.
- Навчитися падати правильно. Так -це теж треба знати і вміти, щоб не травмуватися і не відбити бажання. А якщо серйозно, то падати на сідниці або на бік, підставляючи руку під себе.
- Лижі підбираються під вагу і зріст. Тобто ти – вищий, для тебе більша довжина лиж. Більша вага, тим більша жорсткість лиж.
- Щоб лижі гарно і довго служили, не їздити по каміннях і по асфальті.
- Вперше поставила синочка на лижі в 2 рочки. Йому подобався сніг і він просто йшов, тільки з лижами на ногах. Тому впевнена чим раніше, тим краще, ще немає комплексів, а є шалене бажання.
Якщо тобі 20+ і є бажання, то методом спроб і помилок- теж підеш. Не треба, як Тимофійкові, звикати до снігу. До речі, їхати з гори легше, бо не треба навантажувати м’язи, відштовхуватися тощо. Якщо велика швидкість і страшно, поставити ноги “плугом”.
В домашніх умовах , на подвір’ї, можна виконувати імітацію лижного ходу.
Підписатися
Вхід
0 Коментарі