Тернополянка Ірина Абрам’юк створила Різдвяну шопку з фетру

Щоб створити композицію, Ірина переглянула багато матеріалу в Інтернеті, але викройки малювала сама.
– У центрі шопки є Пресвята родина, виконана у ніжних кольорах, це спеціальний задум. Це показує моє сприйняття цього Божого промислу, прийти на світ через сім’ю, показуючи її важливість, – розповідає майстриня.
З одного боку зображені три царі з дарами, з іншого – пастушок, тварини, які гріли Ісуса, а також Святий Миколай та Святий Франциск.
– Напередодні ми святкуємо День Святого Миколая і я справді вірю у Нього, – додає Ірина. – А Святий Франциск надихнув мене на створення шопки. Моє дитинство та юність минули на парафії Отців-францисканців і це дало результат. Вони вперше робили інсценізацію народження Ісуса.
Це – ексклюзивна шопка, вона в одному екземплярі. Композиція придатна до дитячих ігор, до елементів майстриня пришила липучки, а м’якість фетру зробить заняття приємним.
– Я би з радістю зробила їх багато, якби знала, що ними хтось буде гратися, – каже Ірина Абрам’юк. – Я б дуже хотіла, щоб діти гралися у шопку. Так їм Ісус та його родина і друзі стали б ближчими.
Довідково. Ірина Абрам’юк працює у Тернопільському Центрі творчості дітей та юнацтва. Фетр – один із улюблених матеріалів майстрині. Займається також писанкарством, шиє ляльки, прикраси на ялинку із різних матеріалів, навчає дітей та проводить майстер-класи.
0 0 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі