Пріоритетність завдань: що це та як встигнути найважливіше?

Створення плану на день, тиждень та місяць вже давно не є чимось новим та мало вживаним. Більшість людей кожного ранку або вечора розписують свої завдання та слідкують за їхнім виконанням протягом дня.

Але іноді трапляється таке, що, підбиваючи підсумки, головні задачі так і залишаються невиконаними.

На допомогу приходить пріоритетність. Як це працює?

1. Не обов’язково писати головну задачу першою. Навпаки, краще поставити десь посередині, аби мозок плавно увійшов в день з меншими задачами і не злякався головної. І навпаки, не ставте під кінець дня, адже ви можете втомитись і не зробите те, що мали.

2. Не замінюйте головну задачу буденними або тими, що можуть почекати. Спочатку головне – потім буденне.

3. Розпишіть більш детально кроки до виконання головної задачі. Мозок буде бачити, що це не так страшно і важко. А робота піде легше та більш продуктивно. І не забувайте робити маленькі перерви при виконанні серйозної задачі. Кожну годину зробіть собі 5-хвилинний відпочинок, щоб розвантажитись та знову наповнитись енергією. Так і помилок буде значно менше, адже ви подивитесь на свою роботу свіжим поглядом.

4. Міняйте сферу діяльності протягом дня. Якщо сидіти цілий день біля ноутбука, а ввечері різко почати готувати і прибирати, ви втомитесь значно більше, ніж ви би виконували це один через один.

Аналізуйте свої плани, виділяйте основні завдання і досягайте успіху!

 

Стаття була підготована за підтримки And Shop – українського магазину канцелярії з мотивацією на сторінках.
https://www.instagram.com/and_shop.ua/

0 0 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі