Піккардійська терція їде до Тернополя. Чекаємо у лютому

«Карантин – явище тимчасове, а музика – вічна», – з таким меседжем і концертною програмою «З любов’ю для вас!» у лютому вокальна формація «Піккардійська Терція» завітає у Тернопіль, Рівне та Івано-Франківськ . Тернопіль у графіку «піккардійців» – 13 лютого Того дня на сцені Тернопільського академічного обласного драмтеатру імені Т. Г. Шевченка заплановано два виступи – о 16:00 до 19:00. Концерти відбудуться із дотриманням вимог МОЗ.

«З любов’ю для вас!» – так називається нова концертна програма «Піккардійської Терції», яка об’єднує в собі все найкраще, що акапельний колектив створив ось вже впродовж 28-ми років творчості. «Старенький трамвай», «Пустельник», «Берег ріки», «Сядеш у поїзд» … За живим виконанням цих та інших пісенних шкіл і самі «піккардійці», і їхні шанувальники по всій Україні. Адже торік, у зв’язку з пандемією Covid -19 та карантином, «Терції» довелося скасувати практично усі заплановані концерти та гастролі.

– Давно ми вже не бачились на живих концертах, тому засипаємо як найкращі пісні, так і ті твори, які так часто виконуємо на сольних виступах, – розповів художній керівник «Піккардійської Терції» Володимир Якимець. – Одне слово, для дорогих тернополян готуємо все те, що люди люблять і чого від нас чекають, за що вже встигли за час карантину скучити. Нарешті разом поспіваємо та обміняємось гарним настроєм. Адже карантин – явище тимчасове, а музика – вічна!

Вимушена концертна перерва у 2020-му спонукала «Терцію» до цікавих експериментів. Торік у червній академічній колективі став першими, хто у Львові наважився на сольному автомобільному концерті на даху. І артисти не просто зібрали аншлаг слухачів у автомобілях, а й дали початок успішному продовженню цього нового розважального формату. Незадовго опісля ця формація дала великий онлайн-концерт, який вибрав у мережі понад 100 тисяч переглядів. Цей випуск колективу транслювали одночасно в Україні, США, Канада та ОАЕ. А у серпні-2020 «піккардійці» стали відкриватися новому концертному формату в Києві під назвою «Дистанція», який потрапив на «Арт-Заводі Платформа».

Не припиняла «Піккардійська Терція» та студійної роботи. Відтак чоловічий секст поразкував за час карантину своїх шанувальників і пізнаною новинкою – пісню «Розпрощався стрілець», що стане офіційним саундтреком до нового українського фільму «Інший Франко», прем’єра якого запланована на серпень 2021 року – до 30-річчя Незалежності України.

ТЕРНОПІЛЬ (13 лютого, Драмтеатр)

5 2 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі