Новорічні обереги своїми руками

Все, що зроблено своїми руками несе особливу енергетику і ціниться по особливому. Проте багато людей притримується того, що легше купити, ніж  витрачати час і ламати голову, як це все зробити.

Тернополянка Ольга Гагалюк теж колись так думала, поки не спробувала. Тепер під час усіх календарних свят декорує оселю різними цікавинки. А новорічно-різдвяний період, каже, багатий на традиції, тому фантазувати легше. Найпростіший варіан, який зможуть зробити, навіть, діти — Різдвяний вінок із ялинки.

«Для цього нам потрібні гілки різної довжини, нитки або дріт, ножниці. Можна робити двома способами. Перший – складніший, коли за основу береш дріт і скручується його в коло. Потім, по ньому зверху  формуємо гілки.
Я практикую брати міцну довшу гілку, на яку нав’язую зверху гілки. Формую  пів дугою, щоб потім легко було скріпити у вінок»

 

 

Як цікаво задекорувати:

– Декором може бути все, що є під руками – іграшки, шишки, кульки, цукерки, ґудзики.
Один з найпростіших варіантів – кульки. Найцікавіше дивляться – сріблясті і золотисті. Щоб композиція не виглядала монотонною, краще брати різні кулі – матові і блискучі, обов’язково різного розміру-маленькі і побільше.
– Хто вміє в’язати чи гачкувати – маленькі  накрохмалеві серветки будуть виглядати, як сніжинки. А також прикрасити ангелочками, символи року чи улюбленими сувенірами.

– Традиційний варіант – повісити прикрасу на вхідні двері або над ними. Можна доповнити його невеликими ялинками по обидва боки у формі гірлянд.

– З вінка можна зробити і красивий  свічник. Єдиний недолік – необхідно надійно закріпити свічки, щоб вони не впали, а елементи декору розташувати подалі від вогню.


Для аромату можна вплести в хвою – палички кориці, зірочки анісу, невеликі мандаринки та інші ароматні фрукти, прянощі або квіти.     Запахи легко можна посилити й ефірними маслами.

Якщо у Вас діти вдома – цікаво фантазувати із шишками і звичайними іграшками. Із шишок гарно виходить – ялинка, звірі, несеметричні композиціі. Шишки легко фарбуються. Звичайний лак для волосся надає блиску. Плюс пінопласт, вата чи мука передає ефект снігу.

0 0 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі