“Кожен несе у світ те, чим наповнений”. Господиня спекла солодкі подарунки малозабезпеченим

Упродовж десяти днів Ірина Крупа з Березовиці готувала печиво для малозабезпечених жителів Настасова, Йосипівки, Серединок, Миролюбівки, Буцнева, Петриків та інших сіл громади. Вийшло 60 пакунків із наліпкою “Щаслива громада”. Їх перед Новим роком із чоловіком Любомиром розвезли тим, хто потребує.
– Чому я це робила? Як то кажуть, мала силу і натхнення, – сміється пані Ірина. – Це перший Новий рік, який ми святкуємо в складі новоствореної громади. 13 сіл. Дуже важливо, щоб люди почувалися частиною спільноти, не лише в адміністративно-територіальному плані, але й ідеологічно – об’єднані спільними інтересами, мріями й планами. Хочу, щоб кожен відчував себе захищеним, щоб знав, що людям не байдуже один до одного, що ми готові підтримувати та дбати.
Про своєрідний челендж жінка упродовж десяти днів розповідала на своїй сторінці у Facebook. На Миколая Ірина написала, що отримала від Чудотворця усі свої забаганки – продукти й інструменти для випічки і розпочинає випробування для себе. Десять днів вона фотографувала усе, що пекла: біскотті, медово-імбирні пряники, штоллен, пісочне печиво, старосвітське, кекси, маківник… Деякими рецептами ділилася зі своїми підписниками. Відбирала ті, що не псуються і не черствіють, продукти ж використовувала найвищої якості. Господиня пекла за старовинними рецептами, які чула від бабусь.
– Усі мої предки – березовицькі (наскільки сягає пам’ять), від бабусь-дідусів чула багато легенд та розповідей про наш край. Березовицькі господині завжди славились майстерністю у випіканні солодощів. Але традиції в наших селах прекрасні, недарма вони старші за Тернопіль, – додає пані Ірина.
Всього роздати не встигли, продовжать у понеділок вранці. Печиво отримують старенькі, самотні, багатодітні та інші потребуючі жителі Великоберезовицької громади.
1 1 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі