Ірина Музика презентує весняний трек з альбому у стилі лаунж “Біле перо”

Альбом Ірини Музики “Біле перо” вийшов у світ наприкінці карантинного 2020 року. За словами співачки, рік був доброю нагодою попрацювати у студії, спробувати формат виступів онлайн і сформувати творчі плани. А ще розродитися чудовим творчим проєктом під назвою “Біле перо”, стиль якого співачка визначила як лаунж. 

– Ми мусили відмежувати мій сольний проєкт від “ФІРИ”, тому що це зовсім інша музика, – розповідає Ірина Музика. – Попри всі свої музичні експерименти, ми припливли до якогось берега, тримаємося свого поп-року з елементами фольку. Це наш впізнаваний жанр, ми маємо своїх слухачів і я там така підстрижена і в подертих джинсах, енергійний посил йде, а це зовсім інша музика. Це лаунж, це фортепіанні соло, це беки, я одягнулася в суконочку, відчула себе жінкою. Це зовсім інша сторона.

“Біле перо” – другий сольний альбом у рамках проєкту IRYNА MUZYKA. Перший був “Іде Різдво”,  де також було 12 треків. Альбом виріс із народної пісні, яку співачка записала багато років тому “Чи я пливла” для програми на Першому Національному “Фольк-мюзік”. Чоловік Ірини, лідер, композитор, клавішник і аранжувальник гурту “Фіра” Сергій Степанів зробив несподіване для самого себе аранжування твору.

– Нам вислала цю пісню ведуча програми Оксана Пекун і ми зробили переспів, – пригадує Ірина. – Сергій трохи змінив мелодію і зробив її у стилі лаунж. Він закохався у цей напрямок і поки “Фіра” рухалась своїм шляхом, він ще потрохи писав у такому стилі щось для душі, через роки назбиралося багато пісень і вийшов альбом.

В альбомі “Біле перо” використані вірші чотирьох авторів: Остапа Барановського з Чорткова, Назара Видиша, Юрія Вітяка і самої Ірини Музики. Музику до всіх пісень, окрім “Чи я пливла”, створив Сергій Степанів.  У створенні альбому брали участь гітаристи Костянтин Тараненко, Віталій Шостак, сопілкар Володимир Каськів.

Ілюстрацію до альбому створила художниця Євгенія Шевченко. 

– Женя слухала трек “Біле перо” і під нього малювала, я дуже тішуся, бо він такий стильний лаконічний, як я хотіла, – каже Ірина Музика.

Подкаст розмови і пісні можна послухати на SoundCloud.

Днями Ірина Музика розмістила у соцмережі благодійний пост із проханням придбати альбом, аби виручені кошти перерахувати маленькому тернополянину Максиму Антонишину, якому всім миром збирають гроші на лікування спінально-м’язевої атрофії. 

Більше інформації можна знайти у спільноті Максим Антонишин ДОПОМОГА.

Ми ж пропонуємо весняний трек з альбому “Біле перо”.

  • Пісня настільки класна —дякую авторам Сергій Степанів  та Nazar Vydysh – що отримує вже друге музичне втілення. Цього разу танцювальне і з оптимістичними хоровими вставками, – пише Ірина. –  Так ніби всі ми, дорослі, на якусь мить забули що давно виросли, і тепер тішимося як діти і стрибаємо, плещемо в долоньки, радіємо один одному і Життю. 

 

0 0 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі