І будуть люди. Що побачите у новому українському серіалі

«І будуть люди» — один з останніх українських серіалів, який рекомендують у соцмережі. Схвально відгукується переважно інтелігенція і проукраїнський сегмент Фейсбука. Зустрічається й критика. Журналісти LifeTer поцікавилися історією серіалу, його літературним першоджерелом та відгуками про фільм.

З Вікіпедії вдалося дізнатися, що український драматичний серіал-епопея телеканалу СТБ – екранізація однойменного роману Анатолія Дімарова. Серіал створений студією Film.UA за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України. Режисер проєкту – Аркадій Непиталюк. Серіал складається з 12-ти серій, які виходили в етер з 14 до 19 вересня 2020 року. Кожна серія присвячена окремому персонажу.

Розробка проєкту серіалу розпочалося у 2015 році, коли у креативної продюсерки Film.UA Олесі Лук’яненко зародилася ідея екранізувати “І будуть люди”, і Film.UA розпочало процес придбання прав на екранізацію у Євдокії Дімарової (вдови письменника). Угоду про екранізацію роману підписали і вже у 2016 розпочали писати сценарій. За словами сценаристки серіалу Тетяни Щегельської, найбільша проблема в адаптації роману у кіносценарій полягала в тому, що роман містить багато описів, а телесеріал слід будувати на діалогах: «щось доводилося додавати, щось віднімати, щось взагалі вигадувати». Для сценарію серіалу творці використовували повну нецензуровану версію роману “І будуть люди”, що вийшла у 2006 році.

Більше про серіал, інтерв’ю з героями фільму можна дізнатися на офіційній сторінці серіалу у мережі Facebook. Тут розміщені й численні відгуки глядачів.

Сподіваємося, цієї інформації вистачить, аби вирішити, чи варто дивитися 12-серійний фільм, який є в YouTube.

І “на закуску” пропонуємо послухати рецензію на серіал блогера Тайлера на каналі Geek Journal.

 

0 0 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі